Fotografia biznesowa

PRZEJDŹ DO GALERII

Pojedyncze zdjęcie wykonane w naszym studio, po retuszu typu high-end: 190 zł   |   każda kolejna sztuka 80 zł   |   pakiet 5 zdjęć 400 zł

__________________________________

Jak wykonać perfekcyjne zdjęcie?

Zapraszamy do naszego studia w Gdyni na wcześniej umówiony termin.

Podczas sesji wykonujemy kilka ujęć w różnych konfiguracjach do momentu, aż materiał będzie satysfakcjonujący.

Następnie prezentujemy klientowi wstępny materiał na profesjonalnym monitorze i pozwalamy wybrać ujęcia które najbardziej przypadły do gustu.

Wybrane zdjęcia zostają poddane starannemu retuszowi typu high-end.

Zdjęcia przekazujemy po maksymalnie 2-3 dniach w postaci plików cyfrowych w dwóch rozdzielczościach (pełna rozdzielczość i pomniejszone pliki do prezentacji w internecie i na komputerze) na płycie CD lub dowolnym nośniku cyfrowym. Istnieje również możliwość wysyłki zdjęć na adres mailowy.

Profesjonalne zdjęcia do celów biznesowych, rekrutacyjnych i szkoleniowych

Są to zarówno zdjęcia do CV, jak i zdjęcia pracownicze oraz wizerunkowe dla firm. Takie profesjonalne zdjęcia biznesowe potrafią ukazać osobowość i charakter oraz wywrzeć pożądane wrażenie na odbiorcy, co jest szczególnie ważne jeśli szukasz pracy. Jeśli prowadzisz działalność możesz w atrakcyjny sposób ją zaprezentować. Taka sesja podniesie prestiż firmy i zwiększy zainteresowanie potencjalnych klientów. Nie zepsuj swojego CV zdjęciem z telefonu, powierz to zadanie profesjonalistom.

Jak wygląda profesjonalny retusz typu high-end?

To retusz zdjęcia z zachowaniem jego maksymalnej jakości. Retusz z dbałością o detale i postprodukcja która sprawia, że zdjęcie jest przyjemniejsze w odbiorze. Wielu fotografów nie ma pojęcia o obróbce zdjęć i bardzo często, mimo korzystania z wysokiej klasy narzędzi, po prostu takie zdjęcia psuje na etapie retuszu. My opanowaliśmy najbardziej zaawansowane techniki do perfekcji, dzięki czemu nasze zdjęcia – mimo obróbki – wyglądają naturalnie, z zachowaniem odpowiednich detali typu tekstura skóry. Oświetlenie studyjne wydobędzie z nas każdą niedoskonałość która na co dzień nie rzuca się w oczy, tak więc nawet jeśli nie masz problemów ze skórą, przebarwień, trądziku – taki retusz jest również wskazany, gdyż zdecydowanie poprawia odbiór zdjęcia.

DODATKOWE INFORMACJE:

do każdej sesji istnieje możliwość domówienia dodatkowych zdjęć

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress